O nas
POMYSŁ

Pomysł powstania tej strony miałem od około dwóch lat. Zaczęło się od przyglądania się ludziom i ich problemom. Zdarzało się , że poznawałem ludzi, którzy mają problem z nadmierną wagą, brakiem energii, ciągłym wyczerpaniem lub pojawiającymi się oznakami szybkiego starzenia. Pierwszym pytaniem jakie przyszło mi do głowy było: „Czy musi tak być?”

Jak mówi wielu ekspertów, powyższe dolegliwości powodują 3 główne czynniki:

STRES

Według badań odpowiada on w około 84% za zapadanie na najcięższe choroby. W śród nich są również te, które zbierają największe żniwo: nowotwory, choroby sercowo-naczyniowe oraz cukrzyca, która diagnozowana jest już u bardzo małych dzieci.

ODŻYWIANIE SIĘ

Obecny sposób odżywiania się wielu z nas jest fatalny. Co gorsza sięgamy często po produkty, które nie posiadają wielu substancji odżywczych. Takie jedzenie posiada jedynie wysoki indeks glukemiczny oraz ogromne ilości szkodliwych dla organizmu konserwantów.

BRAK RUCHU

Jak mówi znane powiedzenie „Ruch to zdrowie”. O tym przeczytamy wszędzie, bo jest to najbanalniejsza z prawd. Być może dlatego, że jest tak banalna wielu ludzi nie stosuje się do niej, pozwalając się rozwijać wielu chorobom.

ŚWIADOMOŚĆ

Mimo groźnie brzmiących słów mam dobrą wiadomość: „To wszystko możesz zmienić w bardzo prosty sposób”. Jedyne co musisz zrobić, to zmienić swoją świadomość, zrozumieć co jest dobre, a co złe.

TRUDNE PYTANIA

Czy nie zastanawiało cię nigdy, czy zabiegi za bardzo duże pieniądze zostawiane w klinikach, szpitalach i u lekarzy są nam na pewno potrzebne? Czy nie jest to kolejna próba uczynienia z nas regularnego klienta na całe życie? A tłumaczenie potrzeby przyjmowania pewnych preparatów lub związków chemicznych przez resztę naszego życia? To my musimy zrozumieć jak funkcjonuje nasz organizm i w jaki sposób My możemy mu stworzyć warunki do tego by leczył się sam.

INFORMACJE

Ta strona zapewni Ci dostęp do informacji o najlepszych ekspertach i informacji o nich, a niejednokrotnie certyfikowanych terapii naturalnego leczenia które często stają w opozycji do metod medycyny konwencjonalnej. Oprócz tego, znajdziesz tu dostęp do najlepszych na świecie substancji odżywczych i sposobów, które mają na celu uleczenie organizmu, poprawę energetyki, uzyskanie odpowiedniej wagi oraz wyglądu, który Cię zadowoli.

BADANIA

Będzie to również miejsce gdzie będzie można dokonać diagnostyki organizmu w oparciu o DNA i najnowsze sposoby naukowe które daleko wybiegają poza tradycyjne badania proponowane przez medycynę. Jednym z takich badań jest Analiza Pierwiastkowa Włosa o której więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.biomolmed.pl . Inną metodą jest BODY KEY – www.bodykey.pl, jednak oba te badania mają na celu stwierdzenie takich rzeczy jak typ metaboliczny, procentowe spożywanie białek, tłuszczy oraz węglowodanów w oparciu o genetyczny kod, wykrycie braków i nadwyżek podstawowych substancji w organizmie takich jak np.: wapń, sód, potas, magnez, żelazo i wiele innych. Jeżeli zalecenia po tych badaniach są prawidłowo przestrzegane przez nas, szanse na doprowadzenie organizmu do perfekcji znacznie rosną. A wszystko tylko dlatego, że badania oparte są o naszą genetykę.

Największe zainteresowanie tego typu badaniami przejawiają trzy kategorie ludzi:

  • Sportowcy - chcą oni doprowadzić swój organizm do perfekcji, aby wyniki na które tak ciężko pracują były jeszcze lepsze.
  • Osoby dbające o swój wygląd - ich głównym celem jest spowolnienie procesów starzenia. Starają się oni prowadzić prewencyjny styl życia, który i tak jest dużo tańszy niż leczenie jakichkolwiek poważnych chorób
  • Osoby chore - straciły one mnóstwo czasu i pieniędzy na leki i terapie proponowane przez medycynę konwencjonalną. Po wielu wysiłkach nie, chcąc się poddać, sięgają po wszystkie dostępne metody

SPISEK PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO Z FARMACEUTYCZNYM

Wystarczy tylko prześledzić historie i nazwiska które pojawiają się w zarządach jednego i drugiego przemysłu, aby zrozumieć, że praktycznie Ci sami ludzie i klany jak Rockefeller, Rotchild, J.P Morgan i parę innych, sterują tymi strukturami. Niestety ich cel to nie dbanie o to, żebyśmy żyli długo, szczęśliwie i  w zdrowiu. Ich celem jest dążenie do tego, aby każdy z nas żył jak najszybciej, w chorobie która jest stała. Rachunek jest prosty: stała długoterminowa choroba = stały długoterminowy zysk.

Sprawa wydaje się banalnie prosta i aby to wyjaśnić przedstawię prostą przenośnię. Autostradami do nieba nazwiemy wszystkie związki oznaczone literką E zawarte w naszych produktach żywnościowych. Przy nich pobudowane są jak stacje paliwowe, apteki, gabinety medyczne i szpitale, a to wszystko dlatego, aby nie brakło nam paliwa. Problemem jest to, że na tej trasie nie tankujemy benzyny, tylko zalewamy się chemioterapią lub radioterapią. Z resztą jaka to różnica zarówno w przypadku tankowania samochodu jak również środków farmaceutycznych pieniądze trafiają do tych samych kieszeni. W tym celu potrzeba nam prześledzić historię ponownie.

DIETA IDEALNA

W XXI wieku stosowanie jakichkolwiek diet bez precyzyjnej diagnostyki ,przypomina strzelanie do tarczy z zawiązanymi oczami. Niejednokrotnie tego typu diety, jeżeli nie są dopasowane do naszego organizmu, powodują poważne powikłania oraz braki w organizmie. Niestety takie działanie prowadzi do poważnych chorób. Działanie gabinetów dietetycznych które nie posiadają profesjonalnej analizy organizmu przypomina wróżkę przepowiadającą przyszłość ze szklanej kuli. Dzisiaj nabiera się na to  wiele osób, które chcą osiągnąć wyniki bardzo niskim kosztem i bez wiedzy w temacie zdrowia. Celem tych ludzi jest jak najmniej zapłacić, nie musieć niczego rozumieć i jak najszybciej być zdrowym oraz mieć idealny wygląd. Przypomina to szukanie antidotum które bardzo tanio i w bardzo krótkim czasie naprawi ich wszystkie błędy żywieniowo-zdrowotne. Prawda na ten temat jest jedna: NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI !

WIEDZA NIEZBĘDNA

Chciałbym aby każdy miał dostęp do najlepszych na świecie lekarzy i klinik które pokonują: nowotwory, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca ,zwyrodnienia stawów, alzheimer ,stwardnienie rozsiane i wiele innych. Poniżej przedstawię kilka najważniejszych na świecie ośrodków które pomogły nie jednemu człowiekowi.

  • Klinika Gersona w Meksyku oraz na Węgrzech,
  • Klinika Praxis w Niemczech którą prowadzi dr Andreas Puttich. Posiada on 25 letnią praktykę w leczeniu terapią B17,
  • Dr Leonard Coldwell, który posiada rekord światowy wyleczeń chorób nowotworowych 92%. Jest to człowiek przez którego ręce przeszło ponad 30 000 pacjentów. Uczył się on walki z rakiem od szóstego roku życia,
  • Dr Stanisław Burzyński i Burzyński Clinic w Huston. Posiada on 37 letnie doświadczenie w leczeniu nowotworów
  • Dr Jean Marc Dupis, który zaczyna skupiać autorytety francuskojęzyczne i autoryzować prawnie naturalne terapie. Na dzień dzisiejszy wydaje się on najczęściej czytanym lekarzem w Europie, w samej Francji.
  • Następnym dużej wagi ekspertem jest Dr .Rath który jest twórcą medycyny komórkowej. Współpracuje z nim wielu polskich lekarzy oraz wielu innych ludzi, którzy dokonują rewolucji w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej, prawidłowego żywienia, prewencyjnego stylu życia.

Naszym celem jest również stworzenie forum na którym ludzie będą się mogli dzielić praktycznym doświadczeniem, rezultatami zastosowanych rozwiązań.