Rak to nie wyrok – Ryszard Grzebyk

Fenomenalny czterotomowy pakiet książek, które mogą zmienić Twoje nieświadome postępowanie na resztę życia, a także uratować Twoje życie i zdrowie. Dzięki tym książkom nie staniesz się ofiarą oszustw możnych tego świata. Już po przeczytaniu pierwszych rozdziałów Państwa wiara w dobre intencje ”Big Farmy’’ szybko zniknie, jak również w to jak wiele nasze rządy robią dla naszego zdrowia. Tak precyzyjnych rzeczy zebranych w jednej książce na temat otaczających Nas zagrożeń dla zdrowia z różnych wspaniałych rozwiązań technologicznych nie znajdzie Państwo nigdzie. Ryszard Grzebyk analizuje w pierwszych dwóch tomach toksyny oraz wiele schorzeń, które stanowią problem niejednokrotnie nie do rozwiązania dla medycyny akademickiej. Kolejne dwa tomy podają naturalne metody zdrowienia i detoksykacji, które są praktycznie bezinwazyjne, a ich koszt nieraz jest praktycznie zerwy – co jest koszmarem dla Biznesów Mafii Farmaceutycznej.

Przy niektórych schorzeniach procesy ozdrawiania są kilkakrotnie krótsze, nie ładujemy w siebie kilogramów toksyn i chemikaliów zwanych lekami. Przy czytaniu tych książek odzyskujemy swoją wartość i budujemy własną odporność na ogłupiające mowy oszustów i złodziei którzy mają na celu wypatroszyć Nas z pieniędzy i pozbawić zdrowia oraz życia. Pozwalają nam umierać powoli w biedzie i bólu, aby nie zabijać od razu “kury która znosi złote jajka”.

Każdy Polak który potrafi czytać powinien, zajrzeć do książek Ryszarda Grzebyka, żeby zmienić swoją świadomość na temat zdrowia. Warto je mieć pod ręką w domowej bibliotece, żeby w razie jakichkolwiek problemów móc po nie sięgnąć w każdej chwili. W dzisiejszych czasach nie ma szpitali ani żadnych instytucji, które zadbają o twoje zdrowie. To ty musisz zdecydować czy twoje zdrowie, życie będzie uzależnione od twojej świadomości i codziennych przyzwyczajeń, czy może pozwolisz decydować o tym innym. Zakup tych książek, może być najlepszą inwestycją w życie i zdrowie Ciebie i Twojej rodziny.