Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca…tylko my ludzie – Matthias Rath

Jak uchronić się przed zawałem, udarem mózgu czy nadciśnieniem tętniczym? Rewelacyjne odkrycia w dziedzinie medycyny komórkowej, pokazują jak można wyeliminować choroby serca i układu krążenia. Przełomu dokonał doktor Matthias Rath, który przedstawił program leczenia w książce „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca… tylko my ludzie”.

Choroby układu krążenia

Książka „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca… tylko my ludzie” doktora Matthiasa Ratha to praktyczny przewodnik dla Ciebie i Twojej rodziny. Opisuje w niej medyczny przełom w dziedzinie witamin i ich wartości dla zdrowia układu krążenia. Jego terapia prowadzi do cofnięcia tzw. złogów miażdżycowych i wzmocnienie organizmu. Autor przedstawił dziesięciopunktowy program zdrowia, z pomocą którego zmienisz swoje życie.

Jak zapobiec zawałowi serca?

Badania autora dowiodły, że za pomocą odpowiednich składników odżywczych, głównie witamin, można zapowiedz powstawaniu jak i rozwojowi chorób układu krwionośnego. Rath wykorzystał do walki z zawałem serca, znaczące funkcje: witaminy C i innych naturalnych substancji w metabolizmie układu krążenia: pozostałych witamin, minerałów, aminokwasów i pierwiastków śladowych. To ich Niedobów prowadzi do powstawania chorób, w tym choroby wieńcowej.

Fragment książki

  • Moje zalecenia dla pacjentów cierpiących na cukrzycę: Rozpocznijcie jak najszybciej naturalna terapię z zastosowaniem komórkowych składników odżywczych i poinformujcie o tym swojego lekarza. Przyjmujcie regularnie składniki odżywcze jako dodatek do swych leków cukrzycowych. Nie odstawiajcie ani nie zmieniajcie żadnych przepisanych lekarstw bez konsultacji z lekarzem. Duże ilości witaminy C mogą zmniejszyć zapotrzebowanie na insulinę, dlatego od momentu rozpoczęcia naturalnej terapii powinno się przeprowadzać częste kontrole poziomy cukru we krwi, by zapobiec hipoglikemii.
  • Lepiej zapobiega niż leczyć. Skuteczność działania komórkowych składników odżywczych u pacjentów z cukrzycą bazuje na eliminacji niedoboru biologicznego „paliwa” w milionach komórek beta wysepek Langerhansa w trzustce, wątrobie i ścianach naczyń krwionośnych. Naturalny program sercowo-naczyniowy, który koryguje takie choroby jak cukrzyca i jej powikłania jest najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać, aby skutecznie zapobiec chorobie.