Witaminy w pigułce – dlaczego powinniśmy stosować suplementacje? 

W obecnych czasach z każdej strony bombarduje się nas informacjami dotyczącymi różnorodnych suplementów diety. Setki reklam zamieszczanych w prasie, radiu czy telewizji zachęca nas do kupna określonych witamin. W rezultacie nie potrafimy racjonalnie dokonać wyboru najlepszych dla nas suplementów.

Nasuwa się jednak pytanie, dlaczego tak naprawdę stosujemy suplementy diety?

Otóż XXI wiek to czas wielu nowych chorób, z którymi medycyna konwencjonalna nie potrafi sobie poradzić. Do ich przyczyn zaliczyć możemy:

 • Brak odpowiednich ilości pierwiastków, minerałów i witamin
 • Nadmierna ilość substancji toksycznych w organizmie (ołów,rtęć,aluminium,kadm)
 • Pole elektro-magnetyczne (sieci komórkowe, GPS, Wi-fi)
 • Toksyczne substancje zawarte w środkach czystości, kosmetykach, ubraniach czy samochodach, z których przez pierwsze dwa lata eksploatacji wydobywa się największa ilość chemikaliów
 • Żywność GMO
 • Pestycydy
 • Przemysł farmaceutyczny

Jak widać jest tego sporo. O ile możemy zrezygnować z nadmiernego kupowania ubrań czy kosmetyków, to nie jesteśmy w stanie wyeliminować z naszego życia żywności. Sprytny przemysł farmaceutyczny poprzez reklamy przepełnione kłamstwami, namawia nas do zakupu coraz to kolejnych suplementów, tabletek czy antybiotyków. Wpadamy w spiralę naiwności, myśląc, że wszystko to dla naszego dobra.

Czy nadal chcesz niszczyć swoje zdrowie?

Jeżeli nie zrozumiesz tego procederu i nadal przez lata nie zrobisz nic, by zadbać o swoje prawdziwe zdrowie, to konsekwencje mogą być niemierzalne. Choroby które po latach nawiedzają coraz większą ilość populacji to:

 • Rak (wg statystyk Światowej Organizacji Zdrowia, w najbliższych 20 latach liczba zachorowań wzrośnie aż o 60%).
 • Udary i zawały stanowiące dziś jedną z głównych przyczyn śmierci.
 • Cukrzyca, za której początki często odpowiedzialni są rodzice, podający swoim pociechom wiele słodyczy, soczków i jogurcików z “witaminkami”, przez co wiele dzieci zapada na tzw insulino-odporność.
 • Stwardnienie rozsiane
 • Choroby tarczycy
 • Alzheimer
 • Otyłość

Jak my dorośli ludzie możemy zapewnić swoim dzieciom dobra zdrowie, skoro sami naiwnie wierzymy w media głównego nurtu, finansowane przez korporacje i przemysł farmaceutyczny? Ponadto chodzimy do lekarzy, którzy również przepisują nam leki wskazywane przez większe podmioty nad nimi. Nikt z nich nie dba o nasze zdrowie. Oni dbają o swoje portfele i zyski.

Czas na zmiany

Najwyższy czas aby zdać sobie sprawę z ogromu zagrożeń czyhających na nasze zdrowie. Aby to zrozumieć, niezbędna jest odpowiednia edukacja. Najbardziej rzetelne informacje możemy odnaleźć dzisiaj w internecie. Mainstreamowe media są opłacane przez duże firmy, dlatego doskonale manipulują naszymi działaniami i decyzjami. Zachęcam Was gorąco do oglądania filmów na YouTube lub wyszukiwania informacji w Google.

Jak zmienić swoje życie?

Jeśli chcesz rozpocząć walkę o swoje zdrowie, na początku będziesz potrzebować profesjonalnej diagnostyki, która pozwoli zbadać twój typ metaboliczny, stan zakwaszenia organizmu, zakwaszenie żołądka, niedobory minerałów i witamin czy stopień zatrucia organizmu metalami ciężkimi.

Odpowiednie centrum diagnostyczne

Znanym i cenionym przez wielu celebrytów i sportowców na świecie laboratorium jest www.biomolmed.pl. Dlaczego przez sportowców? Ponieważ jest to grupa ludzi, których organizmy w celu odpowiedniej wydolności muszą pracować perfekcyjnie i na pełnych obrotach. Szeroki wachlarz usług i dobre ceny centrum diagnostycznego Biomolmed pozwolą każdemu z Was dokonać dokładnej analizy swojego zdrowia. Istnieją oczywiście również inne, dobre centra diagnostyczne, dlatego wybór najodpowiedniejszego pozostawiam w Państwa gestii.